Teknoloji

Bitdefender Antivirus Yılın Ürünü Ödülünü Aldı!

Küresel siber güvenlik lideri Bitdefender Antivirus’ün bilgi güvenliği alanındaki profesyonel çalışmaları ve analizleri arasında yer alan Bitdefender Internet Security, en büyük bağımsız test kuruluşlarından biri olan AV-Comparatives tarafından yılın çalışması seçildi. Dünyada. Son 10 yılda 5 kez yılın işi seçilen Bitdefender Antivirus, rakiplerine göre bu alanda en başarılı siber güvenlik çözümü olarak dikkat çekti.

Küresel siber güvenlik başkanı Bitdefender Antivirus tarafından geliştirilen Bitdefender Internet Security, 2022 boyunca yapılan tüm testlerde en yüksek performansı göstererek AV-Comparatives tarafından yılın çalışması seçildi. zararlı yazılımlardan koruma, performans, gelişmiş tehdit önleme ve gerçek dünya sınırlamalarına kadar kategorilerde testler.

Son 10 Yılın En Başarılı Siber Güvenlik Çözümü

Bireysel ve kurumsal kullanıcılar için ödüllü antivirüs ve siber güvenlik çözümleri sunan Bitdefender Antivirus, AV-Comparatives tarafından yapılan testlerde son 10 yılda 5 kez yılın eseri seçilerek en başarılı siber güvenlik çözümü seçildi. . Bitdefender Antivirus Tüketici Analizi Kümesi Kıdemli Başkan Yardımcısı Ciprian Istrate, “AV-Comparatives tarafından yılın bir başka ürünü ödülünü eve götürmekten onur duyuyoruz” dedi. Bitdefender Antivirus’ün Türkiye distribütörü Laykon Bilişim’in Operasyon Müdürü Alev Akkoyunlu, “Siber saldırılar her geçen gün artmakta ve daha karmaşık hale gelmektedir. AV-Comparatives tarafından yapılan testlerdeki bu başarı, Bitdefender Antivirus olarak kötü amaçlı yazılım, veri hırsızlığı ve gizlilik ihlaline karşı siber güvenlik alanında en iyi korumayı sağladığımızı gösteriyor.” açıklama yaptı.

Bitdefender Antivirus Gücünü Kanıtlıyor

“Bitdefender, çözümlerini test ettiğimiz her yıl siber güvenlik alanındaki etkinliğini ve güvenilirliğini kanıtladı.” AV-Comparatives’in kurucusu ve CEO’su Andreas Clementi dedi. sözlerini kullandı.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

corlu-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu